Oferta

Sprawdź, jak możemy pomóc Tobie i Twojemu dziecku!

Trening pamięci i koncentracji

Tabliczka mnożenia na wesoło!

Nauka tabliczki mnożenia przez zabawę:

girl, red hair, freckles

Trening uważności dla dzieci

Twoje dziecko ma trudności z koncentracją? Nie radzi sobie ze stresem podczas klasówek? Ma problemy z czytaniem?
Zasypianiem?
Po ćwiczeniach Twoje dziecko będzie potrafiło się wyciszyć i skoncentrować na zadaniu, będzie osiągać lepsze efekty w czytaniu, ograniczy agresywne zachowania.

Poznajemy emocje

Jak oswoić i przejąć odpowiedzialność za swoje emocje? Przede wszystkim warto je poznać, wręcz zaprzyjaźnić się z nimi. Także z tymi trudnymi. Nauczyć się z nimi witać, a potem żegnać.

hands, friendship, friends

Trening umiejętności społecznych

Trening umiejętności społecznych ma na celu nauczyć jego uczestników m.in. tego, jak reagować na swoje emocje, jak komunikować się z innymi ludźmi czy jak współpracować w grupie.

Efektywne czytanie

Lubisz czytać, ale nie masz na to czasu?
Twoja „półka wstydu”, czyli kupionych, ale nieprzeczytanych książek, wygląda przerażająco? Czekają cię egzaminy i konieczność przebrnięcia przez grube tomiszcza? A może po prostu twoja praca wymaga czytania setek dokumentów i maili?

beach, palm tree, exotic

Wakacyjne warsztaty

❓Czy chcesz aby Twoje dziecko nie nudziło się podczas wakacji, a Ty chcesz mieć zapewnioną dla niego opiekę podczas czasu wolnego? 👉W trakcie warsztatów dziecko odkrywa tajemnice sztuk: ⏩plastyki czy techniki ⏩Poznaje emocje towarzyszące przez całe życie ⏩Jest to czas wspaniałej zabawy i możliwość zawierania nowych, fascynujących znajomości