Pamięć można z sukcesem trenować i rozwijać

Program edukacyjny SPW bazuje wyłącznie na samodzielnie wypracowanych metodach, które powstały w wyniku bardzo systematycznych obserwacji, ćwiczeń, doświadczeń.

Podstawą naszych sukcesów jest odpowiednie sterowanie wysiłkiem intelektualnym oraz wytworzenie prawidłowych nawyków pracy umysłowej.

Nasza działalność nie polega na przekazywaniu jakiejkolwiek wiedzy, nie prowadzimy lekcji ani wykładów.
Chodzi nam głównie o wykształcenie umiejętności, które są coraz bardziej potrzebne w szkole, a od nich zależy dalsze zdobywanie wiedzy w całym procesie nauki szkolnej.

Doświadczenia zdobyte w trakcie naszej praktyki dają gwarancję, że uczestnicy naszych treningów (zajęć, kursów) osiągną takie rezultaty jak:

student, school, genius

Opanowanie tych sprawności prowadzi do wypracowania metody efektywnego uczenia się.

Zajęcia prowadzimy w niedużych grupach (max do 12 osób), starając się do każdego z uczestników podchodzić indywidualnie.